Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2023 08:50

День, коли країна згадує всіх українців, які постраждали від найбільшої катастрофи ХХ століття.

Війна, яка зачепила кожну українську родину. Зло, яке породжує біль, нещастя, горе, страждання. Ціна за знищення нацистської навали занадто велика, адже рахунок іде на мільйони. Велике мовчання виросло обеліском з граніту.

ХХІ століття. Ми зрозуміли, як це прокинутись зранку і почути, що війна розпочалась. Ми зрозуміли, як це боротись проти загарбника. І ми розуміємо, що немає більшої цінності, ніж життя.

Сьогодні ми згадуємо подвиг і дякуємо за те, що змогли відстояти свою землю. Ми не закріпили уроку минулого, тому маємо зрозуміти його тепер.

Як і тоді, так і сьогодні покоління, які мали б жити і будувати майбутнє, борються і віддають найдорожче, щоб зберегти країну для нащадків. Країну, в якій не буде місця війні.

Вічна шана і вдячність усім українцям, які боролись за свободу.

Світла пам'ять.