День здоров'я. Безкоштовне медичне містечко

Дата: 21.06.2023 16:25

Сьогодні в смт Кельменці відбувся виїзний "День здоров'я", який проводили Чернівецький ЦКПХ спільно з Чернівецьким обласним медичним діагностично-реабілітаційним центром. На площі Героїв Небесної Сотні з 10 до 14 години розміщувалось Медичне містечко, за яке відповідала Ольга ПРИЖБИЛО, завідувачка відділу промоції здорового способу життя  ДУ Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України. До огляду охочих долучились працівники КНП "Міська поліклініка 1" ЧМР та КНП "Кельменецький ПМСД".

Жителі громади мали можливість безкоштовно отримати ряд медичних послуг і проконсультуватися зі спеціалістами: невропатологом, терапевтом, дерматологом. Також фахівці здійснюватимуть забір крові на біохімічний та загальний аналізи тощо.