Дата: 16.06.2023 11:53

12-14 червня 2023 року відбувся семінар-тренінг «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення». Захід організовано в рамках реалізації проєкту ПРООН/SIDA «Посилене партнерство для сталого відновлення» за фінансової підтримки уряду Швеції, який проходив на Тернопільщині, за участю представників національної, регіональної та місцевої влади, представників Програми розвитку ООН в Україні, національних, регіональних та місцевих експертів з надання адміністративних послуг, представників ЦНАП із Вінницької, Волинської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей.

Кельменеччину представила начальник ЦНАПу Галина КОМОВА. Учасники зустрічі ознайомилися із передовими інструментами управління якістю в процесі надання адмінпослуг, обговорили сучасні інформаційні технології, які використовуються в роботі ЦНАПу та зокрема з внутрішньо переміщеними особами, обмінювалися досвідом щодо побудови ефективної команди ЦНАПу в умовах кризових ситуацій та відновлення тощо. Окрему увагу звернуто на покращення підходів надання якісних адміністративних послуг для громад області.

Вдячність організаторам за змістовну та потрібну інформацію.