Пізнаємо, граємо й відпочиваємо

Дата: 15.06.2023 17:31

Літо – найулюбленіша пора для всіх дітей, час канікул і відпочинку. Наші юні користувачі знають, як можна провести свій вільний час у дитячій бібліотеці. Це не тільки можливість скористатись WI-FI, вибрати цікаву книгу, про яку розповість бібліотекар, ознайомитись з книжковими виставками, взяти активну участь у масових заходах, а також пограти у веселі, пізнавальні, інтелектуальні ігри у ігротеці «Граймося та розвиваймося». Радість живого спілкування нічим не заміниш – це вже незаперечно. Книги і настільні ігри – один з найдоступніших способів весело відпочити і провести з користю час. А ще – це можливість знайти нових друзів! Діти знають, що в дитячій бібліотеці їм завжди раді.

Майя Городецька, заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей Кельменецька дитяча бібліотека