Ремонт доріг

Дата: 15.06.2023 17:09

Кельменецька селищна рада, враховуючи існуючий стан дорожнього покриття на дорогах громади, неодноразово і численно зверталася до балансоутримувачів автомобільної дороги загального користування місцевого значення Чернівецької ОВА та Дністровської РВА. Завдяки спільним зусиллям, робиться ямковий ремонт на ділянці О26107 ст.Ларга - Кельменці - Вороновиця підрядниками Товариства з обмеженою відповідальністю «БМБУД».

Ремонті роботи проводяться струменевим методом дорожнього покриття, який застосовується для проведення ямкового ремонту із застосуванням спеціальної машини. Це швидкий, простий і відносно недорогий метод. Фото без опису