Історія виникнення грошей

Дата: 13.06.2023 12:48

#Бібліотечні_будні

Вони існують майже стільки ж, скільки пам’ятає себе людство, однак до нас вони дійшли в зміненій формі. Історія виникнення грошей – від первісних часів до наших днів – досить захоплююча.

На хвилинку-цікавинку «Історія виникнення грошей» завітали наші постійні користувачі, які дізналися, що найперші монети були зроблені в Китаї й древньому Лідійському царстві (Мала Азія) в VII столітті до н. е., а паперові гроші з’явились в X столітті знову ж у Китаї, де, як відомо, почали вперше виготовляти і сам папір.

Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Тетяни Мусензової  про історію виникнення грошей та монет з найдавніших часів до наших днів і з радістю переглянули анімаційний фільм «Гроші. Коротенька історія».

Завітайте і ви в дитячу бібліотеку та перегляньте нумізматичний альбом, в якому зберігаються купюри та монети різних країн світу.

Майя Городецька, заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей Кельменецька дитяча бібліотека