Останній дзвоник в Бузовицькому НВК «Ми – діти незламної України»

Дата: 09.06.2023 14:06

Сьогоднішній ранок розпочався  нетрадиційно на подвір’ї Бузовицького НВК. Схвильовані одинадцятикласники, святково вбрані учні школи, стурбовані вчителі. Традиційна лінійка приурочена закінченню навчального року була якоюсь сумною, щемною, радісною і незвичною водночас. Ми вже  дуже давно не збиралися на таку «масову» лінійку. Дякували нашим ЗСУ, нашим воїнам-героям. Згадували про біль України – війну, але попре все, наша особиста незламність полягає в тому, що ми відпускаємо у світ наступний випуск. Юні, сповнені сили хлопці і дівчата уже випробувані карантинами, тривогами, дистанційним навчанням – ідуть відбудовувати Україну. З побажанням до випускників звернулася директорка школи Ніна  МАРЧУК, зверталася перша вчителька, класний керівник, батьки. В умовах війни, ми мусимо триматися, ця лінійка,  це наша особиста перемога. Дуже сподіваємося, що майбутнє в наших дітей буде безхмарним та мирним.

Людмила ДОБРЮК, заступник директора з виховної роботи Бузовицькго НВК