Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА в День вшанування дітей, які загинули внаслідок збройної агресії

Дата: 04.06.2023 07:00

4 червня – День вшанування пам'яті діте​​​​​й, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Злочини проти мирного українського населення розпочались іще з 2014 року під час окупації східних територій. З початком повномасштабного вторгнення, злочини набули антигуманний характер. Та найболючіше, що страждають діти.

Мороз іде по тілу, коли читаєш новини про те, як шукають безвісти зниклих, витягують з-під завалів, викрадають, знущаються. І серед жертв– діти. Коли днями і ночами сидять у підвалах, залишаються без рідних і близьких. А вони тільки починали жити.

З різних окупованих частин України примусово вивозять дітей у росію, щоб потім проводити маніпулятивну політику «визволення від нацистів». Подекуди навіть проводиться торгівля дітьми.

Ворог не просто краде дитинство. Ворог забирає дитячі життя.

Сьогодні проходить Всеукраїнська акція «Голоси дітей» з 09:00 до 11:00.

У цей час і день обмежте проведення розважальних заходів у пам'ять про дітей, які стали жертвами збройної агресії.

Ми пам’ятаємо.