#До_Міжнародного_дня_захисту_дітей

Дата: 01.06.2023 17:46

1 червня на Центральному стадіоні селища Кельменці відбулась благодійна ярмарка на підтримку воїнів ЗСУ до Міжнародного дня захисту дітей. Ідея належить учасницям громадської організації «Бесарабська берегиня». Насичена і цікава програма очікувала усіх, хто побував на святі: спортивно-розважальні конкурси, бібліотечний острів дитинства "Хай же мир і дружба поєднає всіх!", дитячий ігровий майданчик (батут, гірки), художній розпис "ФейсАрт", локаційні зони саморозвитку та багато інших цікавинок.

Також продаж сувенірів, виробів із природніх матеріалів, дитячого одягу, різних смаколиків на будь-який смак та ін.

Найбільш очікуваним гостем заходу став аніматор Пес Патрон, якого діти чекали із нетерпінням. Кожен із присутніх робив світлини біля тематичних фотозон. Панувала атмосфера дитинства. Особливо щира мета стає пріоритетною, адже усі зібрані кошти підуть на придбання такого необхідного квадрокоптера для виконання бойових завдань для наших захисників. Гуртуємось разом заради миру і перемоги!

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради

Фото: Наталя Драганенко - головний спеціаліст селищної ради