Про участь Аліни БОДЯНЧУК у Регіональному етапі конкурсу на відзнаку Ордену Святого Пантелеймона

Дата: 29.05.2023 11:45

Минулої п’ятниці начальник Чернівецької ОВА Руслан ЗАПАРАНЮК привітав учасників відбору на відзнаку Ордену Святого Пантелеймона і нагородив грамотами МОЗ медсестер. Вже другий рік поспіль проведення Регіонального етапу конкурсу на відзнаку Ордену Святого Пантелеймона у Чернівецькій області відбувається в умовах війни.

Представником Кельменецької громади стала Аліна БОДЯНЧУК,  головна медична сестра КНП "Кельменецький ЦПМСД" у номінації "За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу та незалежність України у війні з російським агресором" (для цивільних медпрацівників). До речі, вона єдина серед усіх учасників, які пройшли відбірковий етап, медична сестра, інші – лікарі, наукові працівники у медичній галузі.

Кандидатами на відзнаку розроблено відеопрезентації про діяльність та методи роботи.

Бажаємо Аліні Олександрівні нових звершень! Міцного здоров'я та усіх життєвих гараздів!

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради