Цікаві факти про планети

Дата: 24.05.2023 17:10

З давніх-давен зоряне небо приковувало до себе погляд людини. Сонячні затемнення і полярні сяйва дивували і водночас лякали людей. А сліди падаючих у небі метеоритів приписувалися чомусь надзвичайному.

Як утворилася Сонячна система і що являють собою планети, які до неї входять? Про все це, та інші цікаві факти про планети розповіла бібліотекар Майя Городецька учням 4-А класу (керівник Наталя Тимінська), які завітали до дитячої бібліотеки на астрономічне кафе «Цікаві факти про планети».

Діти дізналися, що Сонячна система складається з дев’яти планет, про загадкові небесні об’єкти, переглянули книжкову виставку «Дивовижний Всесвіт» та весело і цікаво провели час.

Завітайте в дитячу бібліотеку, щоб пізнати більше про планети Сонячної системи, можливо, прийде час, коли і ви відкриєте нову планету, ще досі невідому людству.

Майя Городецька, заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей.

Кельменецька дитяча бібліотека.