Відбулися засідання профільних постійних комісій

Дата: 24.05.2023 15:56

#Про_діяльність_ОМС

У ході підготовки та організації проведення чергової ХХХІ сесії селищної ради VІІІ скликання, протягом 18 – 23 травня відбулися засідання профільних постійних комісій Кельменецької селищної ради з питань:

- планування бюджету і фінансів, підприємницької діяльності та інвестицій;

- законності, охорони прав людини, депутатської діяльності, етики та регламенту;

- промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління об’єктами комунальної власності селищної територіальної громади;

- з соціально-гуманітарних питань, культури та спорту;

- агропромислової політики, земельних відносин, охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів.

Участь у роботі постійних комісій взяли заступники селищного голови Микола ДОВГАНЬ, Станіслав ГРУБИЙ, Дмитро ВЛАСОВ, Роман ДВОРСЬКИЙ та доповідачі з питань, внесених до розгляду.

Депутатами детально обговорено всі проєкти рішень селищної ради, що внесені до порядку денного чергової сесії, яка відбудеться 30 травня. Профільними комісіями надано відповідні рекомендації та прийнято висновки.

Дякуємо головам та членам постійних комісій, що належно виконали свої депутатські повноваження та обов’язки.

Ірина СОЛОДЮК — начальник відділу організаційного забезпечення.