Відбулося відкриття меморіальних дошок загиблим Героям-іванівчанам

Дата: 23.05.2023 14:55

23 травня, в День Героїв України, в Івановецькому ліцеї ОЗЗСО відбулося відкриття меморіальних дошок пам’яті загиблих героїв-іванівчан: Олега ХОЛЯВЧУКА, Анатолія МАЛОРОДОВА, Василя ОЛІЙНИКА, Віктора АТАМАНЮКА, які загинули, захищаючи територіальну цілісність України, за участі селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, заступника селищного голови Романа ДВОРСЬКОГО та старости Івановецького старостинського округу Віктора Саракуци.

На урочистому відкритті меморіальної дошки воїнам-захисникам були присутні також рідні, друзі загиблих, педагоги та учні, майбутні першокласники закладу освіти, громадські активісти, жителі села, Віталій ПОПОВ,  заступник голови Дністровської військової адміністрації; Сергій БАРАБАШ, начальник групи морально-психологічного забезпечення Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки; Наталя ЧЕПУРНЯК, начальник відділу цифрового розвитку та суспільних комунікацій Дністровської РДА.

Право відкрити меморіальну дошку було надано рідним. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальних дошок. Запалили свічі пам’яті. Протоірей Микола та ієрей Михаїл освятили меморіальні дошки та помолилися за упокій душ загиблих героїв.

«Загиблих героїв не повернути, але пам’ять про них завжди житиме в наших серцях», — зазначила директорка закладу освіти Руслана СЛИВКА.

ХОЛЯВЧУК ОЛЕГ ІВАНОВИЧ.

Народився 22 жовтня 1984 року. Випускник Івановецької школи 2002 року. Старший сержант військової частини А4053. Загинув 24 травня 2022 року під час бойового зіткнення в м. Сєвєродонецьк.

МАЛОРОДОВ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.

Народився 24 грудня 1971року. Випускник Івановецької школи 1989 року.  Солдат 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади військової частини А4267. Загинув 12 серпня 2022 року під час артилерійського обстрілу, отримавши поранення, несумісні з життям, на східній околиці населеного пункту Бахмут Донецької області.

ОЛІЙНИК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ.

Народився  27 грудня 1966 року. З 1987 року проживав у селі Іванівці. Солдат, водій, лінійний  наглядач відділення взводу зв’язку управління першої протитанкової артилерійської батареї 89 протитанкового артилерійського дивізіону військової частини А3719. Загинув 22 грудня 2022 року в результаті важких поранень, отриманих внаслідок ворожого мінометного обстрілу поблизу селища Курдюмівка Бахмутського району Донецької області. Нагороджений відзнакою « ЗА МУЖНІСТЬ І ВІДВАГУ».

АТАМАНЮК ВІКТОР ДМИТРОВИЧ.

Народився 05 вересня 1975 року. Випускник Івановецької школи 1993 року. Солдат, головний сержант військової частини А4007. Загинув 5 лютого 2023 року в наслідок мінометного обстрілу біля населеного пункту  Красногорівка Покровського району Донецької області. Нагороджений ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ СИЛОВИХ СТРУКТУР УКРАЇНИ «ЗВИТЯГА»  медаллю «ЗАХИСНИКАМ ВІТЧИЗНИ».

Низький уклін  батькам, рідним  та друзям наших героїв! Ми завжди будемо пам’ятати вашого сина, чоловіка, брата, батька, дідуся… Вони загинули   заради мирного неба та щасливого майбутнього нашої країни!

Вічна пам'ять героям!

Оксана ГУЦУЛ – заступник з виховної роботи Івановецького ліцею ОЗЗСО