ВЕЛИКА ТОЛОКА

Дата: 23.05.2023 11:17

Від прадіда-діда передається наступним поколінням традиція щовесни наводити лад у дворах та прилеглих територіях, із почуттями безмежної доброти, милосердя, охайності та прагненням до чистоти й порядку.

Жителі макарівської громади разом зі старостою Ленковецького старостинського округу Андрієм ГРЕЧАНИМ та працівником з благоустрою Віссаріоном Прокопенком прибрали узбіччя дороги до с. Макарівка.

Побачивши, як старанно ґазди прибирають придорожню смугу, голова фермерського господарства “Лідер” Володимир КРУГЛИЙ організував грейдерування цієї дороги.

Шановні мешканців та гості Ленковецького старостинського округу! ЗАКЛИКАЄМО поважати людську працю, берегти довкілля та не засмічувати узбіччя. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — закликає староста округу Андрій ГРЕЧАНИЙ.

Наталя Драганенко — головний спеціаліст селищної ради.