Мистецтво з ароматом кави

Дата: 22.05.2023 15:03

А чи знаєте ви, що щороку люди випивають понад чотириста чашок кави? Рано чи пізно, вони від використання цього напою у звичних цілях прийшли б до чогось незвичного, приміром малювання кавою. І це сталося наприкінці 90-х років минулого століття, коли художники з Таїланду та Індії створили перші «кавові» картини. Нині кава-арт – це оригінальна техніка створення картин за допомогою розчину натуральної кави. Її використання дозволяє створювати будь-які сюжети: від автопортретів до відтворення шедеврів світового мистецтва. Техніка кавового живопису схожа на акварель і є кропіткою роботою. До того ж малювання є не лише творчою практикою, це чудова арома- та арт-терапія: неймовірний аромат породжує в уяві нові картини та образи, а малюючи та освоюючи техніку, ви одночасно і відпочиваєте. У цьому особисто переконалися деякі користувачі дитячої бібліотеки, які до цього не тримали пензля в руках, або це було дуже давно.

Приходьте до нас на каву та спробуйте себе в ароматному кавовому живопису.

Майя Городецька, заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей.

Кельменецька дитяча бібліотека.