Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня банківського працівника в Україні

Дата: 20.05.2023 08:58

20 травня професійне свято у банківських працівників України.

Кредити, депозити, валютні рахунки…Велике, як відомо, складається з малого. Кожен співробітник банку виконує свою роль, тим самим приводячи в рух весь механізм фінансових відносин.

Стабільної діяльності, роботи без втоми і проблем, високого доходу і великих успіхів, доброї вдачі та прекрасного настрою, особистого щастя і розуміння. Хай робота приносить задоволення та завжди у колективі панує товариський мікроклімат. Зі святом!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК