Вишиванка – одяг вільних

Дата: 18.05.2023 17:10

#З_Днем_вишиванки

Вишиванка – прадавній код незламності, мудрості, величі та історичної пам'яті українського народу.

18 травня у Всесвітній день вишиванки колектив Кельменецької центральної та дитячої бібліотек вдягнулися у вишиванку, яка єднає наш народ і водночас зберігає унікальність кожного та стали учасниками перформансу «Код нації», який відбувся на Центральній площі селища Кельменці. Пам’яті героїв присвячується…

В цей день привертала увагу жителів громади виставка-інсталяція «Вишиванка – душа України» яку було розгорнуто бібліотекою у фойє Кельменецької селищної ради.

Виставку було презентовано і в читальному залі бібліотеки. Тут можна було не тільки почерпнути нові незнайомі факти про наш національний одяг, але й зробити світлини біля фотозони заквітчаної неповторними українськими вишиванками.

Також, протягом дня для користувачів Інтернет – центру демонструвалися документальні фільми «Спадок нації» та « Соловей співає».

Віримо, що наші славні традиції допоможуть подолати усі негаразди!

З нами правда, з нами Бог і ми обов’язково Переможемо!

З Днем вишиванки!

Віоріка Дєдова – завідувач відділу обслуговування Кельменецької центральної бібліотеки.