#З_нагоди_Дня_матері

Дата: 15.05.2023 16:47

Частина ІІ

За дорученням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, матусь різних вразливих категорій нашої громади пошановано добрим словом та вручено їм продуктові набори.

71 пакунок для сімей різних вразливих категорій Кельменецької громади, за дорученням Богдана Олександровича та за підтримки старост старостинських округів громади, організувала Алла ІЛАШ — керівник пункту прийому та видачі гуманітарної допомоги в Кельменецькій селищній територіальній громаді, директор ЦБНТД.

15 травня, в Міжнародний день сім’ї, на урочистостях в ЦБНТД вручено 5 пакунків матерям, які виховують дітей з інвалідністю, та 10 – сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, спільно з селищним центром соціальних служб. А 14 травня, на День матері, 56 продуктових наборів вручено сім’ям, які проживають в селах нашої громади.

Продуктові набори вручено двом сім’ям в Лукачанах та Коновці, чотирьом сім’ям в Перківцях, у решті сіл по три сім'ї.

Наталя ДРАГАНЕНКО – головний спеціаліст селищної ради.