Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Міжнародного дня сім'ї

Дата: 15.05.2023 09:45

Усе починається з любові, маминої колискової, батьківського слова, щирого дитячого сміху, бабусиної оповідки та дідусевих казок. Сім’я – коли у домі затишок і спокій.

Та коли війна вривається у двері, змітаючи все на своєму шляху, кожен із нас не може стояти осторонь. Адже Україна – це наш спільний дім, де ми одна велика родина. Ми шукаємо прихисток для тих, хто не може повернутись до свого дому, шукаємо слова підтримки та допомагаємо один одному, бо чужого горя не буває. Стаємо іще ріднішими і ближчими, єднаємось заради спільної мети, боремось пліч-о-пліч із ворожим сусідом, який посягає на наш дім, хоче знищити кожну сім’ю.

Усі разом чекаємо додому рідних, молимось за наших захисників та захисниць. Стіни кожного українського дому пахнуть ніжністю і корвалолом. Тільки б повернулись додому живими. І тоді під мирним переможним небом сповна почуємо дитячий сміх, мамину колискову, батьківське слово, бабусину оповідку і дідусеву казку. Вся родина збереться за сімейним столом у своїх домівках.

З Міжнародним днем сім’ї! Божої ласки, мирних днів і спокійних ночей без повітряних та душевних тривог. Бережіть один одного!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК