Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА з нагоди Дня матері

Дата: 14.05.2023 09:28

Рідна. Єдина. Унікальна. Земна і недосяжна. Сильна завдяки дітям. Найдорожча. Мама...

Заради нас вона готова на усе у світі. Її замінити неможливо. Ми об'єднані незримим зв'язком, єдиним серцебиттям, думками. Початок усього у житті.

Роки пандемії підготували матерів України до всього. Навіть війна стала новим, але лише черговим переломним моментом.

Роль матері під час війни — бути за двох.

Тож завдання матері — взяти на себе і роль батька. Бути за двох — це складніше, ніж коли сім’я повністю вдома. Дуже важливо не здаватися. Важливо показувати, що ти тримаєшся.

Українські матері вдало спробували себе у підприємництві та волонтерстві. Їм під силу усе. І повсякчас залишатись опорою для всієї своєї родини. Шана матерям захисників нашої держави.

Життя триває у материнстві. Переживання та проблеми в усіх спільні та різні водночас. Наші мами завжди із нами. Де б вони не були. Оберігають і моляться за нас. Бережімо їх і за щораз дякуємо, що подарували найдорожче - життя. Зі святом, наші рідні!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК