День Європи

Дата: 09.05.2023 16:40

#Бібліотечні_будні

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

"Будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм", — сказав президент Володимир Зеленський у зверненні 8 травня після підписання указу про щорічне відзначення свята в Україні.

До цієї дати в Дністрівський філіал Кельменецької публічної бібліотеки з учнями 5-го та 9-го класів проведено євро-мандри "Відкриваємо Європу разом".

В ході заходу читачі мали змогу ознайомитися з оформленою книжковою виставкою"Пізнай Європу для себе", на якій була представлена література, з якої учні дізналися про історію європейських країн, про символіку ЄС, про значення 12 зірок та коло, в яке вони укладені.

Завідувач Дністрівського філіалу КУ "Кельменецька публічна бібліотека" Любов Василіка.