Дякуємо ветеранам!

Дата: 09.05.2023 12:26

#Про_діяльність_ОМС

Завдяки їх мужності та стійкості, наша Країна змогла вистояти проти гітлерівської навали у тій страшній війні. За що впродовж 78 років ми щиро дякуємо нашим ветеранам. Звичайно ми дуже шкодуємо, що другий рік поспіль ветеранам 1939-1945 рр доводиться спостерігати, як ми, їх нащадки, протистоїмо новому ворогу, не менш підступному. Проте, шануючи нових Героїв, ми не забуваємо шанувати Героїв минулих війн за героїзм, патріотизм та жертовність задля миру та свободи всього людства.

Днями представники Кельменецької селищної ради та Дністровської районної ветеранської організації, місцеві старости та культпрацівники відвідали ветеранів Другої світової війни Василя Кубляка з Кельменець, Анатолія Цвентарного з Ленківців та Івана Чебана, з Новоселиці, висловлюючи вдячність за мирне, вільне та щасливе життя.

Зичимо сивочолим ветеранам міцного здоров'я на довгі роки, бадьорості духу, добробуту та злагоди.

Надаля Драганенко — головний спеціаліст селищної ради.