Співпраця із ГО "Бесарабська берегиня"

Дата: 05.05.2023 10:44

#Разом_до_Перемоги

Нещодавно відбулась зустріч селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА із головою ГО "Бесарабська берегиня" Іриною МИХАЙЛИНОЮ. Обговорено питання щодо налагодження подальшої співпраці, зокрема проведення спільних благодійних заходів для допомоги захисникам.

Створення громадської організації для Ірини Вікторівни  стало головною метою,  оскільки події у країні особисто торкнулись її родину. І що конкретно потрібно воїнам на фронті знає не тільки за словами. Промовиста назва "Бесарабська берегиня" організації говорить сама за себе, яку створено для допомоги захисникам та вразливим категоріями населення, які постраждали внаслідок війни. Діяльність розпочато у січні 2023 року і вже за короткий період існування проведено декілька благодійних заходів на підтримку воїнів ЗСУ, передано гуманітарну та матеріальну допомогу. Так, заплановано проведення благодійного заходу, який відбудеться 1 червня. Деталі будуть оголошені пізніше.

Ознайомитись із діяльністю ГО "Бесарабська берегиня" можна на офіційній сторінці у Facebook  https://m.facebook.com/profile.php?id=100089623762531

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради