ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Дата: 03.05.2023 12:57

#Про_діяльність_ОМС

Днями відбулась зустріч із представниками Дністровської районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Товариство Червоного Хреста - всеукраїнська добровільна, гуманітарна організація, яка допомагає державі у наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів, яка має обласні та районні осередки.

Отож, на зустрічі узгоджені умови про співпрацю та вирішення конкретних завдань та цілей, підготовки та реалізації спільних заходів, програм та проєктів. Домовлено про об’єднання зусиль задля поліпшення життя та соціального захисту населення найбільш вразливих категорій населення, створення доступної, якісної та безпечної системи гуманітарних послуг для мешканців громади та інше.

У результаті, підписано меморандум про співпрацю між Дністровською районною організацією Товариства Червоного Хреста України в особі голови Надії БОДНАР, що діє на підставі положення про Чернівецьку ОО ТЧХУ, та Кельменецькою територіальною громадою в особі голови Богдана ОЛІЙНИКА.

Наталія БІЛОБРИЦЬКА - головний спеціаліст селищної ради