Міжнародний день Гаррі Поттера

Дата: 02.05.2023 15:39

А чи знаєте ви, що сьогодні, другого травня, Міжнародний день Гаррі Поттера.

Чому другого травня, а не інший день? Саме в цей день відбулася легендарна і культова битва за школу чарів та чаклунства Гогвортс, а також закінчилася Друга магічна війна.

Якщо ви не знаєте, то нагадаємо вам, що найперша книга про Гаррі Поттера з’явилася в 1997 році. Придумала цей приголомшливий світ чарівників і звичайних людей британська письменниця Джоан Ролінг. Багато дітей виросли на книгах про Гаррі Поттера. Це дійсно чудово, що з самого дитинства вони розуміють, що є добро, а що є зло. Книги про Гаррі Поттера це - любов, сила, мужність, добро, характер, стійкість, завзятість і неймовірне бажання допомогти кожному хто потребує допомоги.

Саме серія книг про Гаррі Потерра має значний вплив на світогляд дітей і занесена в Книгу рекордів Гіннеса, як найбільш продавана серія від одного автора.

Тож вітаємо сьогодні всіх шанувальників Гаррі Поттера та нашу постійну читачку Даринку Білобрицьку, для якої Гаррі Поттер є улюбленим героєм та взірцем мужності, хоробрості, самовідданості.

А якщо ви ще не читали цю чудову серію, то саме час доєднатися до найбільшої аудиторії шанувальників цього літературного героя.

До зустрічі в дитячій бібліотеці.

Майя Городецька.