Звернення селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА до жителів громади та суб’єктів підприємницької діяльності

Дата: 02.05.2023 14:59

Нещодавно відбувся семінар щодо дотримання правил добросусідства та збереження українського бджолярства як галузі з метою інформування підприємств, установ, організацій усіх форм власності та громадян, діяльність яких пов’язана з користуванням землею, вирощуванням, реалізацією, переробкою, зберіганням і використанням рослин та продукції рослинного походження, про фітосанітарний стан, строки та методи проведення захисних заходів. Також розглянуто ряд звернень, скарг та пропозицій пасічників громади.

Шановні підприємці! До роботи з пестицидами допускаються особи, які пройшли медичний огляд та навчання і мають відповідні посвідчення та допуск на виконання робіт з пестицидами, використання яких допускається виключно у ранкові та вечірні години.

При роботі із засобами захисту рослин слід дотримуватися діючих Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та правил техніки безпеки для забезпечення санітарної охорони повітряного середовища.

Тільки спільними зусиллями збережемо довкілля і здоров’я населення.