Відбулись збори жителів села Бабин

Дата: 29.04.2023 15:10

29 квітня 2023 року відбулись збори жителів села Бабин з проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости Бабинського старостинського округу Кельменецької селищної територіальної громади.

На зборах були присутні: селищний голова Богдан ОЛІЙНИК, представники виконавчого комітету Кельменецької селищної ради, а також жителі старостинського округу.

Зборам передувало вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів щодо кандидатури Комерзана Дмитра Миколайовича, 1983 р.н., на посаду старости Бабинського старостинського округу. Опитування проводилось шляхом відвідування місць проживання громадян округу.

Сьогодні ж, в приміщенні Будинку культури села Бабин, Дмитро КОМЕРЗАН звернувся до односельчан та подякував за підтримку його кандидатури. Зазначив, що прийматиме різні пропозиції і проекти щодо розвитку старостинського округу, бачить майбутній розвиток громади тільки у тісні співпраці жителів та органів влади.

Одноголосно прийнято рішення, що громадське обговорення пройшло успішно. Також вирішено рекомендувати селищному голові Богдану ОЛІЙНИКУ винести на розгляд чергової сесії Кельменецької селищної ради питання щодо затвердження Комерзана Дмитра Миколайовича на посаду старости Бабинського старостинського округу.

Наталія БІЛОБРИЦЬКА – головний спеціаліст селищної радиФото без опису