#Про_співпрацю_ОМС_із_установами

Дата: 27.04.2023 11:38

Днями селищний голова Богдан ОЛІЙНИК зустрівся із керуючим Кельменецьким ТВБВ 10025/0197 Аліною МЕЛЬНИК.

Під час візиту Аліна Миколаївна, розповідаючи про переваги обслуговування клієнтів в Ощадбанку, повідомила, що у квітні минулого року набув чинності закон, згідно з яким на період воєнного стану та ще на три місяці після його скасування вклади громадян у всіх українських банках повністю гарантовані державою. За її словами, грошима на рахунках Ощаду можна вільно користуватись: стабільно функціонують система електронних платежів, розрахунки картками в торговельно-сервісних установах та банкоматні мережі. Окрім отримання зарплат та пенсій, клієнти банку можуть відкрити депозити та карткові рахунки, онлайн-оплату комуналки та перекази із рахунку на рахунок, відкриття іпотечних кредитів на придбання житла під 3% й авто під 0,01%, та інше. Керуючий установою запевнила селищного голову, що Ощадбанк відкритий для нових клієнтів.