Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 26.04.2023 12:20

#Про_діяльність_ОМС

26 квітня під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

У ході роботи засідання члени виконкому вирішили, в межах асигнувань передбачених головному розпоряднику коштів (Кельменецька селищна рада) на 2023 рік, здійснити перерозподіл асигнувань на організацію благоустрою населених пунктів громади, а саме: збільшити асигнування на придбання матеріалів (щебінь) для покриття автомобільних доріг комунальної власності в сумі 500тис. грн. Та, за рахунок зменшення призначень загального фонду по Кельменецькому ВУЖКГ, передати кошти до спеціального фонду (бюджет розвитку) в сумі 2 млн.700 тис.516 грн. на придбання спеціалізованої техніки.

Наталя ДРАГАНЕНКО - головний спеціаліст селищної ради.