Перемоги наших юних баяністів та акордеоністів

Дата: 25.04.2023 10:51

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ

Учні народного відділу КЗ «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» у березні-квітні здобули перемоги у різноманітних міжнародних та всеукраїнських конкурсах, які проводились у дистанційному форматі.

У Міжнародному конкурсі талантів «Talant TIME» (м.Київ) другу премію здобула Віолетта Сливчук, старший викладач Сергій Чепурняк.

У Міжнародному конкурсі талантів «АRT AVENUE 2023» (м.Київ) першу премію - Ілля Москалюк, викладач Едуард Москалюк.

У ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах "Україно моя-2023" (Кривий Ріг):

- І місце - Ілля Москалюк, викладач Едуард Москалюк.

- ІІІ місце - Віталіна Сливка, старший викладач Сергій Чепурняк та

Павло Літавський, Микола Кушнір, викладач Інна Рошко.

У Міжнародному конкурсі талантів "Євро весна" (Київ-Лондон) другу премію здобув Даніл Манчук, старший викладач Сергій Чепурняку.