ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ – ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.04.2023 10:49

Кельменчанин Сергій ПРИСАКАР та іванівчанин Юрій ГЛАДЧУК нагороджені відзнаками найвищого ступеня

Багато жителів нашої громади на передовій, у «гарячих точках» боронять державу від країни-агресора. На днях отримали звістку, що наші воїни отримали нагороди найвищого ступеня:

Юрій ГЛАДЧУК (с. Іванівці), старший солдат, нагороджений медаллю “За військову службу Україні”, згідно Указу Президента України №517/2022 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, і Почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест»;

Сергій ПРИСАКАР (смт Кельменці), молодший сержант, нагороджений Почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест» - відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України, яку вручають військовослужбовцям Збройних Сил України за виконання бойових завдань, також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці.

Вітаємо із нагородами! Повертайтесь якнайшвидше у свої домівки із переможною звісткою. Найголовніше – живими та неушкодженими! Хай Господь оберігає вас і ваших рідних та близьких. Дякуємо за сміливість, незламність та любов до України!

Слава Захисникам! Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

Наталія БІЛОБРИЦЬКА – головний спеціаліст селищної ради