Селищний голова Богдан ОЛІЙНИК подякував на своїй офіційній сторінці причетним до свята "Христос Воскрес - Воскресне Україна"

Дата: 21.04.2023 15:20

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ГРОМАДИ!

Сьогодні у центрі нашої громади, селищі Кельменці, відбулось благодійне святкове дійство «Христос Воскрес – Воскресне Україна!». Вкотре впевнююсь у тому, що згуртованість та працьовитість – запорука позитивного результату! А особливо – коли є спільна мета. Захід відбувся на підтримку воїнів ЗСУ. Акція «Разом до Перемоги» передбачала збір коштів для захисників.

Щира вдячність усім хто долучився: організаторам свята, дітям та їхнім батькам, виконавцям та учасникам колективів, майстрам та майстриням, гуртківцям, працівникам закладів освіти та культури.

Щемно, що на святі були присутні і наші захисники та взяли участь у ньому.

Дійство стало віддушиною для кожного, хто побував і відчув атмосферу легкості та святковості.

Безмежна вдячність вам за клопітку роботу, що вмієте дарувати радість і часточку своєї душі кожному із нас!

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК