Великдень для дітей нашої громади

Дата: 13.04.2023 13:28

Є багато свят, які люблять зустрічати маленькі українці. Але одним з головних є весняне свято – Великдень. Цей світлий і добрий день несе з собою віру, надію, любов. До Великодня християни готуються заздалегідь та з великим трепетом. Цьогоріч святкування Великого Дня, як і минулого року, оповите випробовуваннями вторгнення жорстокого агресора. Та попри все, сьогодні, 13 квітня в Чистий четвер, за сприяння селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА, завдяки фінансуванню «Програми запобіганню дитячій безпритульності та бездоглядності, розвитку сімейних форм виховання на 2021-2025 роки», з метою соціального захисту і підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах працівники служби у справах дітей вручили 66 солодких великодніх подарунків. Привітавши дітей, їхніх опікунів, піклувальників та батьків з прийдешніми святами, побажали міцного здоровя, миру в нашій славній Країні та Божої благодаті.

З Великоднем! Бажаємо всім душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в країні та сімейних оселях. Нехай це величне свято Воскресіння Господнього надихає вас на добрі та праведні справи. Нехай Пасха стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого! Христос Воскрес! – Воістину Воскрес!

Руслана ГРИФЛЮК- начальник служби у справах дітей.