#Великдень_для_Захисників

Дата: 13.04.2023 12:45

Частина VІІ

Наші волонтери Ігор Солодюк та Микола Рингач вирушили у чергову передвеликодню поїздку, відвідавши наших Захисників у містах та селах Донецької області: у Покровську, Добропільську, Краматорську, Дружківці, Славянську, Ставках та Дробушевому.

В зв'язку з непередбаченими обставинами для здійснення поїздки, висловлюємо подяку жителю села Бернове Анатолію Усатому за надання власного транспорту.

Разом до Перемоги! Здолати нас неможливо! Ми захищаємо свою Землю, майбутнє Країни, життя наших людей! І це все ми робимо гуртом! Внесок кожного в загальну справу - безцінний! Тримаймося, підтримуймо один одного, не втрачаймо віри у наше майбутнє!

Алла ІЛАШ — керівник пункту прийому та видачі гумдопомоги в Кельменецькій селищній територіальній громаді, директор ЦБНТД.