#Великдень_для_Захисників

Дата: 13.04.2023 12:20

Частина V

До загальної толоки Великдень для Захисниківдолучилися й жителі Нелиповецького старостинського округу:

1. Села Лукачівка: Ткачук Вікторія, Михайленко Людмила, Мельничук Людмила, Пахолка Наталія, Шелестинська Ніна, Соломаха Анна, Косташ Світлана, Гончарюк Галина, Марценюк Ніна, Гуцул Тетяна, Лунга Галина, Рижа Галина, Гуцул Ніна, Гуцул Ніна, Бойко Діана, Охріменко Марія, Снігур Оксана, Мітітюк Марія, Давидова Алла, Лиса Надія, Нікусяк Олександра, Нікусяк Тетяна, Рижа Ірина, Кондрацька Валентина, Гуцул Роза, Мінялук Наталія, Момотюк Діна, Король Ніна, Гордич Людмила, Халай Тамара, Гордич Надія, Тіфа Надія, Галетник Лідія, Гуцол Ніна, Косташ Поліна, Косташ Анна, Руда Ніна, Ткач Валентина, Момотюк Ріма, Новікова Наталія. Зі слів працівників культури до благодійної справи долучилися всі жителі села Лукачівка.

2. Села Браїлівка: Давидна Ольга, Бамбуляк Лілія, Бажура Марина, Косташ Світлана, Давидна Світлана.

3. З села Нелипівці чергову відправку організувала Осадчук Тетяна, залучивши жителів та працівників закладів й установ села.

Далі буде.

Алла ІЛАШ — керівник пункту прийому та видачі гумдопомоги в Кельменецькій селищній територіальній громаді, директор ЦБНТД.