#Великдень_для_Захисників

Дата: 07.04.2023 17:53

Частина ІІ

У Вербну Неділю усіх наших Мужніх Воїнів-Земляків частуватимуть домашніми, з любов'ю приготовленими, пасхальними смаколиками.

До передвеликодньої толоки долучилися працівники, вихованці й батьки ЗДО №1.

За словами директора садочка “Колосок” Людмили КОЗЯРСЬКОЇ, у закладі цей тиждень був тижнем Духовності. Діти вчили молитви, читали Біблію, малювали для наших Захисників, виготовляли Ангелів-Охоронців, робили добрі справи. Вихованці та батьки старшої Б групи відправили гуманітарну допомогу до дитячого притулку м. Чернівці.

А сьогодні, 7 квітня, для наших Захисників передали всілякі домашні, з любов'ю приготовлені, смаколики: вареники, голубці, пироги та домашню випічку.

Звичайно від вихованців передано нашим Захисникам тематичні малюнки та обереги, Ангелів-Охоронців.

Як розповідає директорка, до цієї акції долучилися усі: і маленькі вихованці, і працівники закладу, і батьки. Голубці пекли у справжній печі Олени ПІДЛУБНЯК. Людмила Валентинівна пишається своїм дружнім та щедрим колективом. І висловлює кожному вдячність за спільну роботу.

Допоки ми дружні, згуртовані та щирі, нас не подолати. Все буде Добре! Перемога за нами!