Відбулася розширена нарада

Дата: 31.03.2023 18:19

#Діяльність_ОМС

31 березня в залі засідань селищної ради відбулася розширена нарада під головуванням селищного голови Богдана ОЛІЙНИКА за участі представників комунальних підприємств, установ й організацій, які діють на території громади, старост старостинських округів, заступників голови, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету й начальників відділів апарату селищної ради.

У ході наради розглянуто низку важливих питань життєдіяльності нашої громади. Зокрема керівники комунальних закладів доповіли про фінансову забезпеченість та роботу своїх установ, якість надання спеціалістами послуг жителям громади та внутрішньо переміщеним особам, потреби для повноцінної роботи комунальних закладів, борги свої та абонентів й низку інших питань.

Під час наради керівники структурних підрозділів доповіли про проведену роботу протягом березня цього року щодо соціального захисту населення, у тому числі й дітей, та надання адміністративних послуг, роботи освітньої галузі, сфери культури та спорту, стану наповнюваності місцевого бюджету, інших організаційних питань роботи ради та озвучили основні завдання на наступний місяць.

За результатами наради селищний голова надав керівникам структурних підрозділів ряд доручень, вказівок та рекомендацій. А керівникам комунальних підприємств, установ й організацій запропонував письмово подати до селищної ради потреби для повноцінного функціонування їх закладів.