Велика толока 2023

Дата: 30.03.2023 15:53

#Діяльність_ОМС

Щороку квітень оголошують місяцем санітарної очистки та благоустрою. Так само й цього року рішенням виконавчого комітету селищної ради затверджено весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Кельменецької селищної територіальної громади з 1 квітня цього року.

Та ґазди й ґаздині окремих установ та населених пунктів, не чекаючи квітня, розпочали велику толоку з прибирання прилеглих та закріплених територій.

Санітарну очистку, вирубку чагарників та порослі вздовж автомобільних доріг, вулиць, тротуарів, автобусних зупинок, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, благоустрій скверів, парків, ринків, торговельних майданчиків, кладовищ, територій установ розпочато в смт Кельменці та селах Бурдюг, Вартиківці, Вороновиця, Грушівці, Комарів, Ленківці й Коновка, Нелипівці, Росошани.