Учись, маленький!

Дата: 29.03.2023 16:42

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання 29 березня в Кельменецьку дитячу бібліотеку завітали учні 1- А класу (класний керівник Ірина Суха) на літературне знайомство з творчістю Марійки Підгірянки «Поетеса з гір Карпатських», присвячене її дню народження. Бібліотекар Роза Борденюк розповіла про дитячі роки Марійки Підгірянки та познайомила дітей з цікавими творами української поетеси. Із задоволенням пройшло відгадування загадок та читання віршів письменниці з книжки «Учись, маленький!».

Родзинка заходу — відвідування ігротеки «Граймося і розвиваймося», де діти отримали неймовірні враження та корисні знання від захоплюючої подорожі до бібліотеки.

Майя Городецька, заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей

Кельменецька дитяча бібліотека