Прийшла до нас сьогодні казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка

Дата: 28.03.2023 16:51

Кожен народ створив багато чудових казок. У них відображено життя народу, його мрії і сподівання на кращу долю, на перемогу добра і справедливості над злом. Казки розкривають для нас інший, чарівний світ, переносять на крилах фантазій до незвичайних мандрівок і пригод. А допомагають дітям мандрувати сторінками казок працівники дитячих бібліотек.

Сьогодні, в другий день Тижня дитячого читання, до Кельменецької дитячої бібліотеки завітали особливі гості – вихованці ЗДО № 2 «Ромашка» (вихователь Алла Андронова) на цікаву казкову карусель «Прийшла до нас сьогодні казка, а в ній пригоди, мудрість, ласка». Бібліотекар Тетяна Мусензова провела екскурсію бібліотекою та читала дітям українські народні казки.

Діти дізнались багато цікавого про дитячу бібліотеку, з захопленням переглянули мультфільм «Червона шапочка». А ще відвідали ігротеку «Граймося і розвиваймося», де гралися в цікаві ігри, танцювали, знайомилися з новими дитячими, яскравими книжечками та весело проводили час.

Майя Городецька — заступник директора КПБ з питань обслуговування дітей

Кельменецька дитяча бібліотека