До Всесвітнього дня водних ресурсів.

Дата: 22.03.2023 18:38

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів.

До цієї дати бібліотекарем Дністрівського філіалу Кельменецької публічної бібліотеки біля місцевого ставка проведено екообговорення "Про сестрицю – голубу водицю", де дітям розповідалося про цікавими фактами та властивості води.

У ході заходу малеча дізналася про те, навіщо людині потрібна вода, як правильно її пити, якими цілющими властивостями вона володіє та про роль води в різних культурах народів нашої планети.

Дітки із захопленням слухали розповідь бібліотекаря та ділилися своїми знаннями про найцінніший дар природи - воду.

Любов Василіка - завідувач Дністрівського філіалу КУ "Кельменецька публічна бібліотека".