#Разом_до_Перемоги

Дата: 22.03.2023 21:27

17 березня 2023 року відбулася відправка гуманітарної допомоги Бабинськими волонтерами на Схід. До акції долучилися мешканці сіл Грушівці, Нагоряни та смт Кельменці.

Асортимент домашніх страв: голубці, налисники, пончики, вареники, печиво, риба, котлети, вінегрет, булки, пельмені, чебуреки, ватрушки, рулети, консервація та інші смаколики.

Домашній хліб із печі, сухофрукти, тушонка, багети надав Чорний Анатолій Гнатович.

Спільними зусиллями односельчан зібрано 34 тис. 939 грн.  З цієї суми витрачено 11тис. 274 грн. на засоби гігієни (мило, туалетний папір, станки одноразові, зубна паста та щітка, шампунь), шкарпетки, нижня білизна, вологі рушники, на продукти для випічки та м'ясо для пельменів і котлет.

Орендарі земель надали 170 л дизельного пального, а саме:

- Стеблей Олександр - 25л., Мамунчак Віталій, Гаращук Олександр, Костинюк Юрій, Касько Роман, Шарагов Олег, Заворотний Сергій - 20 л., Долгий Петро - 10л.

З цих 170 л. видано 130л. палива та 4 тис. грн. на руки, а 40 л залишили в будинку культури для наступної заправки.

Подяку висловлюємо жителькам сіл Грушівці та Нагоряни, які приймали активну участь у приготуванні страв: Дереторська С., Мамунчак Т., Караван Н., Долга М., Погорена Г., Петренко Л., Книш Л., Луцишина С., Палелюлько Г., Хтема Л., Долга Л., Кіфірюк Л., Котик А., Мамунчак А., Книш В., Вовчук Л., Маланчук Л., Цуркан М., Стаднійчук Л., Білоконь Л., Білоконь К., Романюк О., Кіфірюк Г., Марусяк Н., Чухліб Н., Дрібна М., Китайгородська Л., Філіпчук Т., Костенюк А, Гайдей Л., Маршавка К., Михайлина Л., Заворотна Т.

Не можемо оминути і не згадати добрими словами наших хлопців, а саме: Коцюрубу Павла, який надав для приготування рибу в сумі 23 кг., та Михайлину  Володимира, який ніколи не залишається осторонь і приймає активну участь, то гуманітарну допомогу привезе із закордону, то кошти надасть.

Слова вдячності висловлюємо й Новоселецькій Тетяні, яка виготовила і принесла окопні січки.

Звичайно дякуємо тим мешканцям сіл, які допомагали закрутками, мукою, яйцями, цукром для випічки.

Дякуємо нашому священнику УПЦ с. Грушівці Зайцю Георгію, який не залишився осторонь і приймав актину участь у закупці продуктів та всього необхідного для Захисників.

Окрему подяку висловлюємо Новоселецкій Ларисі, яка надала піч для голубців. Доречі її онучка Адамчук Анастасія активно допомагає нашим Захисникам закордоном,  збираючи кошти, закуповує все необхідне спорядження.

Запашна домашня випічка, закрутки,  засоби гігієни, медикаменти, кава, чай, цукерки і ще багато смачного відправлено нашим хлопцям на Схід.

Спільними зусиллями наближаємо нашу спільну Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!!!

Алла Іллаш - керівник пункту прийому та видачі гумдопомоги в Кельменецькій селищній ТГ.