Хвилююче слово Пророка
ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ КЕЛЬМЕНЕЧЧИНИ
21 березня Олексій Бойко – голова Чернівецької обласної ради відзначив почесними грамотами переможців конкурсу присвяченого пам’яті Тараса Шевченка "Хвилююче слово Пророка" .
Приємно, що наші землячки: Дарина та Наталія Білобрицькі, посіли перше місце у номінації «Літературно-музична композиція».
Наталка – керівник гуртка художнього слова Центрального будинку народної творчості та дозвілля, нераз здобувала високі місця для Кельменеччини! А цьогоріч, вона зрозуміла, що її донечка Даринка також готова представляти нашу громаді у такому почесному заході. І дівчинка справилася із завданням, яке їй поставила керівник-матуся!
Олексій Бойко відзначив, що патріотизм молодого покоління в читанні Шевченка – це великий прорив, адже його слова пророчі й актуальні!
Цьогорічне змагання у конкурсі було нелегким. Адже більше 80 учасників-переможців відбіркового туру на місцях представляли свої громади в 32-му обласному конкурсі читців-декламаторів Т. Шевченка "Хвилююче слово пророка" області.
Поздоровляємо із заслуженою перемогою! Зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому. Успіхів, натхнення, творчості і позитиву на кожен день!
Алла Ілаш – директор Центрального будинку народної творчості та дозвілля.