Поезія Вільних!

Дата: 21.03.2023 12:30

Наша поезія – це зброя, що надихає тих,

Хто тримає зброю справжню.

21березня у всьому світі володарі рими, їх музи і шанувальники відзначають День поезії.

В цей день люди мистецтва хочуть нагадати всім, що вірші – це живопис, який можна почути.

З нагоди Всесвітнього дня поезії в читальному залі Кельменецької центральної бібліотеки функціонує книжкова виставка «Душа народу бринить у слові». Представлена література знайомить відвідувачів з пророчим словами Тараса Шевченка, сильною жіночою поезією Лесі Українки, могутнім словом Івана Франка, філософською лірикою Ліни Костенко та творчістю багатьох інших поетів та поетес.

А воєнна лірика українства 21 –го століття презентується на стендовій експозиції. Більше року в Україні триває війна з російським окупантом. Війна страшна , болюча,жорстока. Через проникливі героїко-патріотичні вірші люди висловлюють свої почуття до України та її відважних воїнів. Бібліотекарі запрошують всіх бажаючих приєднатися до поетичних блискавиць «Поезія Вільних!» та за бажанням продекламувати поезію, кожна літера якої наповнена справжньою любов’ю до України, налита бажанням віддати себе до останньої краплини своєї Вітчизни, своєму народові.

А знаєте війна скоро закінчиться

І тільки спогади залишаться в серці,

Благаєм Бога, збережи нашу країну,

Збережи усім життя…

Слово кличе до Перемоги!!!

Слава нашим Героям!!!

Все буде Україна!!!

Віоріка Дєдова – завідувач відділу обслуговування Кельменецької центральної бібліотеки