"Код української нації "- призер Всеукраїнської виставки-конкурсу!

Дата: 20.03.2023 14:54

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України проведена Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір». У ньому взяли участь понад 420 учасників: учні та учнівські колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти з двадцяти трьох областей України. За підсумками журі творча робота «Код української нації» здобула ІІ місце! Вітаємо керівника – ДОЦИН ТАМАРУ ПЕТРІВНУ та її вихованців гуртка "Народна творчість": Соломку Вікторію, Телешман Юлію, Марущак Марію, учениць Комарівського НВК з вагомими здобутками!!!

P.S. З року в рік вихованці Тамари Петрівни є постійними призерами обласних та Всеукраїнських виставок-конкурсів!