#Ти_особливий

Дата: 20.03.2023 10:27

Руслана ГРИФЛЮК і Марина МОЛДОВАН — начальник і головний спеціаліст служби у справах дітей, та Аліна РИБАК — провідний фахівець соціальних служб селищної ради, 17 березня 2023 року взяли участь у дитячому благодійному заході «Ти особливий», організований Благодійним фондом «Ми поруч». У заході взяли участь й перший заступник голови Дністровської РВА Наталія РЕШЕТНІК та начальник служби у справах дітей Дністровської РВА Інна КОМЕРЗАН.

Запрошених дітей-сиріт, дітей військовослужбовців, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, які проживають на території громади, організатори заходу запрошували до участі у конкурсах, рухливих та інтелектуальних іграх, розіграшах лотереї. На завершення заходу всім діткам вручено подарункові набори, від ровесників з Німеччини.

Щиро вдячні організаторам заходу за те, що у такий важкий для країни час, не забувають про дітей з віддалених регіонів, як наш. Також щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до проведення заходу.

Начальник служби у справах дітей Руслана ГРИФЛЮК.