Шановні представники комунального підприємства КЕЛЬМЕНЕЦЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

Дата: 19.03.2023 10:35

Сьогодні в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Головна мета свята — висловлення подяки представникам ЖКГ за кропітку і старанну працю. Адже саме завдяки клопіткій праці цих працівників забезпечуються якісні умови життя населення.

Шановні представники комунального підприємства КЕЛЬМЕНЕЦЬКЕ ВУЖКГ!

Нині від імені усіх жителів громади вітаю із професійним святом та висловлюю вдячність всім вам, на кого покладено важливу роль у задоволенні потреб населення, адже саме від вашої щоденної праці та професіоналізму залежить затишок і комфорт наших домівок, чистота та охайність вулиць, забезпечення нормальної життєдіяльності селища.

Нехай у ваших домівках завжди панує затишок і тепло, в родинах – мир і злагода, а слова людської вдячності щодня зігрівають вашу душу. Зичу вам благополуччя, наснаги, добра, міцного здоров`я та успіхів у всіх починаннях.

З повагою селищний голова Богдан ОЛІЙНИК.