Послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 4 143 особи

Дата: 14.03.2023 10:55

Впродовж січня-лютого 2023 року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалися 4143 особи, з них мали статус безробітного 3145 осіб, це на 57,6% (на 4271 особу) менше, ніж у січні-лютому 2022 року.

З початку 2023 року статус безробітного отримали 807 осіб, що на 54,3% менше ніж за аналогічний період минулого року.

• З початком військових дій ситуація на ринку праці не тільки області, але і країни суттєво відрізняється від попередніх років та характеризується скороченням попиту роботодавців на працівників. Водночас служба зайнятості продовжує допомагати у працевлаштуванні всім, хто цього потребує, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Станом на 1 березня 2023 року отримували допомогу по безробіттю 1098 безробітних, що на 79,3% (на 4219 осіб) менше, ніж станом на 1 березня 2022 року. Середній розмір допомоги по безробіттю в Чернівецькій області у лютому 2023 року становив 4348 грн, в той час, як в минулому році - 3493 грн, збільшення відбулося на 24,5%.

Нагадуємо, під час дії воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://bit.ly/3Il7JmV.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у:

Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy ,

або за телефоном (0372) 522373.

Відділ організаційно-інформаційної роботиЧернівецького обласного центру зайнятості