Відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 09.03.2023 16:02

09 березня 2023 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кельменецької селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитра ВЛАСОВА. На засіданні були розглянуті питання про позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки від імені малолітньої дитини та призначення піклування над неповнолітньою дитиною. Всіх заявників було належним чином повідомлено про дату, час та місце проведення засідання.

Члени Комісії брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку, та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. Зясовано факти та обставини по кожному питанню окремо.

Після розгляду питань були прийняті відповідні рішення, згідно чинного в Україні законодавства.