Продукти харчування (цукерки)

Дата: 06.03.2023 15:11

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Підстава для публікації обґрунтування: оприлюднюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 року № 1266 "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710".

Назва предмета закупівлі: Продукти харчування (цукерки), ДК 021:2015:  15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби.

Мета закупівлі та використання Товару: на підставі клопотання служби у справах дітей Кельменецької селищної ради № 4 від 15.02.2023 щодо потреби в закупівлі цукерок для формування солодких наборів для дітей облікових категорій до Великодніх свят.

Вид  процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Розмір бюджетного призначення: 10 000,00 грн.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-06-007117-a

Кількість товарів: 56,76 кг. (Помадна цукерка глазурована шоколадною глазур’ю 28,38 кг., вафельна цукерка в шоколадній глазурі з молочною начинкою 28,38 кг.).

Місце поставки: Чернівецька обл., смт. Кельменці, пл. Центральна, 4.

Товар має  відповідати вимогам зазначеним в додатку 3 до Тендерної документації.

Якість повинна відповідати нормам ГОСТ, ДСТУ, ТУ та інших документів, що діють на території України.

Залишковий термін придатності на момент поставки повинен бути не менше 80% від загального терміну зберігання, який встановлений виробником відповідного товару.

Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок на протязі 2 днів.

Термін поставки Товару: до 03.04.2023 в робочі дні з 9-00 до 16-00 годин транспортом і за рахунок Постачальника з дотриманням санітарно-гігієнічних умов зберігання та перевезення продукції.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Уповноважена особа                                                                           Орест ГУЛЬ